До Ваших звітів з ТЦУ є запитання?

Не рідко між компаніями та фіскальними органами виникають спори з приводу звітів з ТЦУ, особливо з процедурних питань та методології. За браком досвіду компанії обирають невірну стратегію та зазнають поразки.

Розуміючи серйозність наслідків від поразки, в рамках IV спеціалізованої конференції «Трансфертне ціноутворення в Україні. Гра на випередження» представник компанії-партнера конференції «КМ Партнери» Іван Шинкаренко виступить з доповіддю «Особливості захисту платників податків у спорах щодо правил ТЦУ». В цій доповіді Іван Шинкаренко поділиться зі слухачами висновками стосовно особливостей захисту платників податків у спорах щодо правил ТЦУ, зробленими на підставі практичного досвіду.

А саме, Іван розгляне два основні типи спорів з питань ТЦУ, які наразі мають місце. Наведе практичні приклади таких спорів, зокрема спорів щодо процедурних питань та власне з питань відповідності принципу «витягнутої руки».

Будуть проаналізовані особливості захисту платників податків та описані ефективні стратегії захисту в залежності від типу спору. Також будуть висвітлені перспективи розвитку судової практики щодо правил ТЦУ.

Запрошуємо Вас послухати Вас та отримати ефективні техніки для спорів з фіскальними установами!

Зареєструватись – events.dzi.gov.ua

Для довідки:

Іван Шинкаренко – к.е.н, партнер «КМ Партнери». Має більше 10 років професійного стажу в сфері податкового та митного права.

Іван Шинкаренко спеціалізується на широкому колі питань у сфері трансфертного ціноутворення та митної справи, інвестицій та ЗЕД, інтелектуальної власності, торгівлі та дистрибуції. Досвід його роботи охоплює найрізноманітніші консультаційні проекти в таких галузях економіки, як агропромисловий комплекс, нерухомість та будівництво, інформаційні технології та телекомунікації, фінанси та інвестиції, хімічна та харчова промисловість, транспорт, машинобудування, паливно-енергетичний комплекс, екологія та біотехнології, фармацевтика.

Починаючи з 2015 року Іван Шинкаренко визнаний “одним з кращих експертів з митних питань і трансфертного ціноутворення” за версією рейтингових видань The Legal 500 EMEA та Chambers Europe (категорія “Податки”). Також протягом 2014-2017 років Іван був названий серед рекомендованих експертів у податковій практиці за версією американського рейтингу The Best Lawyers in Ukraine.