Ініціативи BEPS – навіщо це українським компаніям?

У рамках IV спеціалізованої конференції «Трансфертне ціноутворення в Україні. Гра на випередження» з доповіддю «У чому актуальність ініціатив BEPS для українських компаній?» виступить Рустам Вахітов, асоційований партнер Crowe Horwath AC Ukraine.

До зустрічі на IV спеціалізованій конференції «Трансфертне ціноутворення в Україні. Гра на випередження»!

Зареєструватися можна на сайті http://events.dzi.gov.ua/ або зв’язавшись з нами за телефоном +380 44 391-34-91 або електронною поштою events@dzi.gov.ua

 

Для довідки:

Рустам Вахітов – фахівець у сфері міжнародного оподаткування. Має досвід роботи в консалтингових компаніях у Росії, Україні, Нідерландах і Люксембурзі, займаючись питаннями міжнародного оподаткування з 2002 року.

Спеціалізацією Рустама Вахітова є міжнародне оподаткування, податкове структурування та консультування з використанням міжнародних податкових угод, супровід угод із використанням ісламських фінансових інструментів, а також структурування приватних інвестицій (фондів) і супровід міжнародних угод злиття й поглинання.

Рустам Вахітов є членом Ради українського відділення Міжнародної податкової асоціації (IFA. Регулярно виступає з доповідями на міжнародних конференціях, неодноразово запрошувався для викладання студентам університетів Маастрихта, Москви та Казані. Автор численних публікацій із питань міжнародного оподаткування.

Конференція «Трансфертне ціноутворення в Україні» – спеціалізована конференція з питань трансфертного ціноутворення, яка проходить з 2014 року. Традиційно спікери нашого заходу – експерти ДФС України та «великої четвірки». Щорічно захід збирає понад 100 представників вітчизняного бізнесу.