LAST CALL. БЛОКУВАННЯ ПН І НАДАННЯ ПІВРІЧНОЇ ЗВІТНОСТІ: ВЖЕ З 1 ЛИПНЯ!

Шановні колеги!

Завершується реєстрація учасників авторського семінару Ольги Папиріної на тему «Блокування податкових накладних і надання піврічної звітності: вже з  1 липня!», який відбудеться 23 червня 2017 року в приміщенні ДП «Держзовнішінформ», вул. Загородня, 15, м.Київ.

Основна тема семінару – зупинення (блокування) реєстрації ПН, а саме: ознаки й критерії блокування реєстрації ПН, а також особливості підтвердження операцій із товарами, послугами та готовою продукцією. Слухачі дізнаються, чи можна уникнути блокування та що робити, якщо реєстрацію ПН/РК заблоковано.

У рамках семінару буде розглянуто питання надання квартальними платниками декларації з податку на прибуток за півріччя та останні зміни в частині складання первинних документів.

Під час проведення й після закінчення семінару слухачі зможуть отримати відповіді на свої запитання з вказаної тематики.

Організатори семінару: ДП «Держзовнішінформ» і газета «Бухгалтерія».

Час: 10:00 – 14:30, 2 кава-паузи.

Лектор: Ольга ПАПИРІНА, головний редактор газети «Бухгалтерія», автор численних публікацій у бухгалтерських виданнях і книгах, сертифікований бухгалтер-практик.