Ви хочете знати як будуть вас перевіряти?

Уряд схвалив рішення про обов’язкове використання принципу «єдиного вікна» в українських митницях з 1 лютого 2018 року
“Єдине вікно” – єдина електронна система обміну даними, яка дозволяє різним службам контролю та митницям в автоматичному режимі обмінюватись інформацією про вантаж, який проходить через кордон України та про результати його державного контролю.
Цим рішенням передбачається ціла низка змін.
1. Дія «єдиного вікна» віднині поширюватиметься на операції з переміщення товарів в абсолютно всіх митних режимах. Наразі це стосується тільки імпорту та експорту. Також це стосуватиметься переміщення товарів за періодичними митними деклараціями та попередніми деклараціями, які містять повний обсяг даних. Наразі дія розповсюджується тільки на обмежене коло митних декларацій при імпорті та експорті.
2. Кількість сканованих документів буде зменшено шляхом надання контролюючим органам необхідних відомостей, які наявні в попередній декларації.
3. Час на призначення контролюючими органами огляду товарів буде скорочено до 12 робочих годин.
4. Також буде зменшено до 4-х годин граничний термін прийняття рішення щодо товарів, що вивозяться за межі митної території України.
Обов’язкове застосування Порядку інформаційного обміну за принципом «єдиного вікна» поставить в рівні умови бізнес, який користується і не користується системою, забезпечить належне проведення державних контролів і надасть змогу оцінити роботу усіх задіяних в процесі державних органів і митниці в частині часу виконання відповідних формальностей.

Реєструйтесь, якщо хочете обговорити цю новину більш детально!