face

Ви хочете знати як будуть вас перевіряти?

Як завжди ми відходимо від загальних форматів  семинара з виступом одного лектора. Ми робимо для Вас майданчик для діалогу і співпраці та запрошуємо  кращих практиків – спеціалістів з міжнародного оподаткування та провідних фахівців  ДФС України.

На цей фінальний для звітів з ТЦУ семінар, ми запросили тих, хто буде перевіряти їх, хто буде Вам задавати питання та чекати на них відповіді. Ми запросили їх лише з однією метою –  щоб ваш звіт був написаний зрозумілою мовою.

В’ячеслав Кругляк, заступник начальника відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України, виступить з доповіддю Перелік низькоподаткових організаційних форм – порядок застосування в 2017 році. Практика перевірочної роботи: останні підсумки, огляд перших судових прецедентів

 

Ірина Сиволап, начальник відділу взаємодії з питань трансфертного ціноутворення Департаменту податків та зборів з юридичних осіб ДФС України висвітлить наступні питання:

Коригування минулих періодів: до медіани або нижньої межі діапазону.

Податкові різниці при операціях з низькоподатковими юрисдикціями та коригування за правилами ТЦУ – процедура відображення в звітності

Запрошуємо Вас стати учасником семінару та отримати практичну інформацію для ваших звітів від ключових експертів ДФС України з ТЦУ!

Ознайомитись з програмою заходу >>

Зареєструватись >>